ЗСУ показали українську зброю, яка вогняною кулею спалює ворога .


Покази роботи українського вогнемета РПВ-16
У 118-й механізованій бригаді продемонстрували роботу українського вогнемета РПВ-16 для ближнього бою, що призначений для ураження живої сили, знищення техніки та споруд ворога. Відео показала "Армія TV".
Згідно з інструктором 118-ї ОМБР Глебою, вогнемет має бойовий запас, який складається з термобаричної частини та реактивного двигуна, що надає можливість утворення аерозольної хмари та вогняної кулі після вибуху з температурою до 2500 °C. Крім цього, бойова частина має осколкову дію, уламки розлітаються на 25 м по периметру.
"Його призначення - ураження живої сили, яка сховалася в укриттях. Це може бути ДОТ, бліндаж, ДЗОТ, легкоброньована техніка, окопи. Він призначений для того, щоб максимально нанести ураження за допомогою цього аерозолю, який розпорошується," - пояснив він.Українська зброя, яка спалює ворога: реактивний піхотний вогнемет для штурмів
Початкові стрільби українського вогнемета РВП-16 відбулися на полігоні в Чернігівській області у 2017 році, а зброя була введена на озброєння української армії в жовтні 2018 року.
Також варто відзначити, що ексдиректор ЦРУ Петреус назвав українців пілотами небезпільотованих авіаційних комплексів потужною зброєю майбутнього, що використовується для стримування російської агресії, а Велика Британія спільно з Німеччиною працюють над розробкою нової високоточної зброї з дальністю понад 2000 км.
Крім того, вогнемет РПВ-16 відкриває нові можливості для українських військових у боротьбі з супротивником та розвитку національної обороноздатності.
Читайте також
- Путін змінив командувача Сухопутних військ: аналітики ISW пояснили, що задумав диктатор
- Мешканець Дніпра влаштував автоцвинтар серед багатоповерхівок
- Командир християнського підрозділу «Братство» розповів про чудо на війні
- Мав винятковий хист до малювання, мріяв про власну сім’ю. Згадаймо Михайла Головатого
- З'явились жахливі кадри з Сумщини: ворог обстріляв рейсовий автобус, є жертви
- «Ніколи не бачив себе у війську». Пілот FPV-дрона щиро зізнався, чому змінив думку