Військовий розповів, чи вдалося в українській армії викорінити радянщину.


Українська армія поступово наближається до стандартів НАТО, але залишки радянської системи все ще відчуваються у керівництві. Про це повідомив Віктор Хамець, боєць 47-ї бригади, в інтерв'ю «Укрінформу» та Центру протидії дезінформації.
Ми зробили невеликий крок у напрямку натовських стандартів, але поки що ця зміна відбувається тільки на нижньому рівні, у ротах, батальйонах та окремих бригадах. Однак, на жаль, вище початківців, у керівництві, все ще присутня "радянщина" - і це значна проблема, - наголосив Хамець.
За словами боєця, радянська система зберігається в армії через бажання керівництва не навчатися та не змінюватися:
На жаль, в армії ще багато старших офіцерів, які отримали радянську освіту і не мають бажання навчатися, розуміти та змінюватися.
Військовий додав, що командири батальйонів не бажають перевершувати рівень керівництва, оскільки не можуть змінити систему.
Це зміниться, якщо перш почнуться зміни на вищому рівні, на рівні корпусу, Генерального штабу тощо. Я знаю багато командирів, і вони не хочуть підніматися вище, оскільки зміна системи змусить їх змінитися самим, а вони не зможуть впливати на цю систему, - заявив боєць 47-ї бригади.
Раніше командир батальйону К-2 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи, підполковник Кирило Верес, висловив сумнів щодо ситуації. Також командир зенітно-ракетного дивізіону «Бук-М1» Ярослав Мельник заявив, що серед бійців, які приходять у його частину, переважає вік старше 35 років, а 20-річних юнаків багато менше.
Читайте також
- В Австралії з гвинтокрила розстріляно 700 коал, аби «припинити їхні страждання»
- В Єрусалимі зустрілися учасники майбутнього конклаву з виборів Папи Римського
- Встановлення пам’ятної дошки на могилі воїнів УПА у Польщі спричинило скандал
- Радониця: традиції, як правильно поминати та заборони в батьківський вівторок
- Бонус після пологів $5 тис. Білий дім збирає ідеї для підвищення народжуваності у США
- Каблучку Папи Римського буде знищено молотком: подробиці історичної церемонії