Історик, працівник університету Грінченка. Згадаймо Антона Хаблова.


Кожен день українці вшановують пам'ять загиблих внаслідок російсько-української війни. Сьогодні ми згадаємо Антона Хаблова.
13 вересня 2024 року Антон Хаблов, випускник університету Грінченка і справжній грінченківець, загинув під час виконання бойового завдання. Про це повідомив Київський столичний університет імені Бориса Грінченка.
Ще у 2009 році Антон Хаблов став студентом історичного факультету і активно брав участь у студентських конкурсах і наукових конференціях. Він достойно представляв свою alma mater на Всеукраїнському рівні і був головою студентської ради Інституту суспільства. Пізніше він працював співробітником університетського відділу соціально-гуманітарної роботи.
Під час Революції гідності Хаблов був на Майдані разом зі студентами, і йому випала честь нести прапор університету. Він був не тільки викладачем історії, але й активною та ініціативною особистістю.
Після Революції Хаблов приєднався до Національної гвардії України і брав участь у Антитерористичній операції. По закінченні контракту він повернувся до університету, де працював у відділі кадрів до початку вторгнення.
Колеги з Київського столичного університету імені Бориса Грінченка написали про Хаблова:
"Він був мужнім, принциповим, відданим своїй справі. У нашій пам'яті він залишиться назавжди!"
13 вересня 2024 року Антон Хаблов загинув під час виконання бойового завдання.
Усі ми вшановуємо пам'ять усіх українців, які загинули в боротьбі за Батьківщину. Ми згадуємо загиблих внаслідок російських загарбників і вшановуємо їх світлу пам'ять під час загальнонаціональної хвилини мовчання.
Читайте також
- В Україні визначили порядок функціонування мережі Центрів нацспротиву
- Водіям пояснили значення загадкових цифр у правах: що обмежує код "78"
- Землетрус у Стамбулі: момент поштовхів потрапив у прямий ефір (відео)
- «Яєчками» по «штукатурці». Відома філологиня рознесла вщент колегу, який оголосив фемінітиви необов'язковими
- Київ накриє спека до +26: Гідрометцентр розповів, на яку погоду чекати
- Як можна бути щасливими під час війни? Соціолог пояснив феномен українців